SAN MARINO futsalový klub

Články

San Marino B - Hustopeče B 1:3 (1:2)

Naše branka: Jan Kouřil (Josef Hladík) 1:0 Sestava: Štainer,  Halas, Midrla, Hladík, Koláček, Kouřil, ŽK: Jakub Halas V neděli, 22. 4. 2018 od 9,40 hod., jsme sehráli 18. kolo brněnské 2C. třídy. Po únavném, prvním zapase, nás mělo podpořit pár ranních posil, ale raději dali přednost nevím čemu, takže jsme se ve stejné sestavě pustili do ,,B,, tymu Hustopečí. Hra byla zpočátku vyrovnaná a pohledné akce bylo možné vidět na obou stranách. V prvních pěti minutách se brankář Hustopečí obával třech střel mimo, které ze své futsalky vyslal Kuba. Pote zkoušel štěstí i Hladík a Koláček, ale všechny střely šly mimo. První krok jsme ale přece jen udělali my, konkrétně Janoch. Ve skrumáži před soupeřovou brankou, míč zachytil Hladík a poslal křižnou nahrávku na Janocha, který trhal sítě 0:1. Soupeře tento gól probral k lepším výkonům a výborný Štajny likvidoval jeden zákrok za druhým. V 11. minutě rozhodčí neviděl úplně jasny aut a soupeřův útočník se tak najednou dostal osamoceny na hranici vápna a srovnal na 1:1. Ještě chvíli jsme se dožadovali spravedlnosti, ale měli jsme se raději soustředit na soupeře, který zvýšil na poločasových 2:1. Druhy poločas jsme se snažili kombinovat, ale sil už hodně ubývalo, takže na konečných 3:1 soupeř zpečetil při chybě Hladíka při POWER PLAY. Sumasumárum: Druhý zápas pro nás nezačal vůbec špatně, podařilo se nám dostat Hustopeče na lopatky a vstřelit první gól. Chybou rozhodčího jsme ale obdrželi dýku do zad v podobě vyrovnání, což si myslím, že byl zlom utkání a víc už jsme ze sebe nedokázali ,,vymáčknout,, čtěte více

San Marino B - FFT B 4:3 (2:1)

Naše branka: Jan Kouřil (Jakub Halas) 1:1, Jan Kouřil (Jan Steiner) 2:1, Jan Kouřil (Jakub Halas) 3:1, Jan Kouřil (Martin Midrla) 4:1, Sestava: Steiner - Halas, Midrla, Hladík, Koláček, Kouřil,   V neděli, 22. 4. 2018 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání. Soupeřem nám byl FFT B , aktuálně první tým tabulky, který po 16ti kolech prohrál zatím pouze jediný zápas. Proti Vinohradské benfice se dvouma čtyřkama se postavilo kdysi dávno početné SAN MARINO. Ještě v 8 ráno se z 6ti nahlášených lidi, 3 odhlásili, takže …. Hrát v 5ti lidech proti lídru soutěže s plnou střídačkou může mít pouze dvě tváře zápasu. Buď nám FFT vezmou míč a vrátí nám ho až na konci po debaklu 20:0, nebo se přizpůsobí naší chůzi, nevýrazným tahem dopředu, a spoustou nepovedených nahrávek. Druhá varianta byla správná, atak 5 našich bojovníků zjistilo, že Vinohrady nechtějí hrát o nic víc než my a sehrál se tak sranda mač se vším všudy. První akci měli FFT, kdy dva jejich forwardři se dostali až k našemu vápnu a střelou z dálky otevřeli nekompromisně skoré na 0:1. Druhou, třetí a čtvrtou akci měli také FFT, ale náš pozorný brankář vše ukryl do své náruče. Psala se 6. minuta, když Kuba milimetrovým pasem za dva obránce poslal do brejku Janocha, který pouhým přiťuknutím zasunul balon za brankáře. 1:1. V 11. minutě jsme soupeři sebrali úsměv ze rtů podruhé, když Janoch dostal dlouhý míč od Štajnyho, šikovně obešel obránce a dloubáčkem přehodil brankáře 2:1 pro SAN MARINO Hned po poločasu jsme ukázali, ze i my umíme tvořit ,,hru,, a pokračovali v nebezpečných kontrech dopředu. Blízko ke vstřelení golů měl Kuba po dvou dobrých dorážkách, ale nakonec se míče zmocnil Janoch a střelou k tyči zvyšoval na 3:1. Soupeř pochopil že tuhle bitvu bez boje nevyhraje, a nechal  3x zazářit Štajnyho, který všechny nebezpečné míče chytal a poslal dopředu na našeho hruškaře. Po náročném 5ti minutém oblehání se nám podařilo vysunout Matesa, který poslal míč na Janocha a ten spečetil svou dnes 4. brankou na nakonec těsných ale konečných 4:3 pro SM. Sumasumárum: Dnešní zápas byl jako dar z nebe. Nikdo z nás (SM, rozhodčích, FFT B) nevěřil tomu, že bychom mohli tak těžký zápas vyhrát. Dokonce z náší strany padali i návrhy na presunuti, kontumaci, atd … Ale ono to vyslo! Vyborny brankar, neuvěřitelný Janoch a troska štěstí, stačila výběru BÍLO MODRÝCH na dnešní senzaci. čtěte více

FC Kloboučky - San Marino A 8:5 (2:4)

Naše branky: Ondřej Halas (Michael Malásek) 0:1, Ondřej Halas (Jan Mašek) 0:2, Jan Mašek (Martin Plachký) 1:3, Ondřej Halas (Michael Malásek) 1:4, Martin Plachký (Ondřej Halas) 8:5 Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Plachký, Lukáš Panovský, Michael Malásek - Jaroslav Šnédar, Jan Mašek, Ondřej Halas - Josef Hladík ŽK: Jaroslav Šnédar V neděli, 25. 3. 2018 od 19,00 hod., jsme sehráli poslední letošní mistrovské utkání ve Vyškově. Zde dohrávaly soutěž skvělé FC Kloboučky. Úvodem řeknu jediné: "Ještě že již je konec sezóny!!!". Na poslední chvíli se totiž omluvili 3 hráči a tak jsme již tradičně horko těžko skládali sestavu. Navíc se ve 12. minutě zranil Pap a hráli jsme tak jen s 5 hráči do pole. Od úvodních minut měli očekávaně domácí míč více na svých sálovkách, ale my jsme poctivě bránili a chodili do brejkových situací. Hned v první minutě vyzkoušel pozornost Jindry domácí hráč, ale náš gólman jedovku z úhlu vyrazil. Ve 3. minutě rozehrál vpravo aut Michal, míč posunul Skunkovi, který prošel podél celé šestky a parádní křinou dělovkou otevřel skóre - 0:1. O minutu později se skvěle uvolnil Jara, ale jeho levačku vyrazil domácí brankář na roh, na druhé straně se obtočil okolo svého strážce na hrušce útočník Kloboučků, ale Jindra opět byl pozorný. V 7. minutě poslal krásný dlouhý míč Pap na Ghedu, ten si obhodil vybíhajícího gólmana, přihrál Skunkovi, jenž do prázdné branky přetlačil obránce - 0:2. V téže minutě pálil opět Jara, poté si narazil Michal míč s Jarou, ale oba vychytal postupně domácí gólman. V 11. minutě zahráli domácí nástřel, míč vyrazil Jindra jen před sebe a pohotový útočník z otočky korigoval výsledek - 1:2. Kloboučky mohly vyrovnat hned vzápětí, křižný pas za obránce ale nabíhající útočník za Jindru neprocpal. Ve 14. minutě lapil další nepříjemnou ránu zleva Jindra a za minutu pádil do brejku osamocený Jara, bodlem však těsně minul. V 16. minutě musel vystřihnout dva super zákroky po tvrdých ranách domácích Jindra, ale vždy nás podržel. V 17. minutě parádně uvolnil Plachtu přihrávkou Michal, ten pohotově hledal z půlky na zadní tyči Ghedu, který s chladnou hlavou zvyšoval naše vedení - 1:3. V téže minutě zahrával aut Michal proti noze Skunka a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:4. V 19. minutě jsme provedli hodně špatné postavení při rohu domácích, navíc Michal nezareagoval na sbíhajícího útočníka a ten procedil míč za záda Jindry - 2:4. V poslední minutě nám Kloboučky hodně zatopily, nejdříve Jindra musel reflexivně vyrazit střílenou přihrávku na zadní tyč. Poté hned dvakrát musel hasit ránu naprosto osamocených útočníků a nakonec vystřihl famózní zákrok proti dělovce střelce domácích. Druhé dějství začaly Klouboučky tlakem, který měly prakticky až do konce utkání. Našim "pěti bojovníkům" pomalu ale jistě docházely síly. Ve 22. minutě vyrazil dělovku domácích nad Jindra. O minutu později poslal domácí hráč dlouhý míč až za Jaru, na šestce si jej zpracoval spoluhráč a prostřelil i padajícího Jindru - 3:4. Ve 26. minutě se opřel do míče ze 12-ti metrů domácí obránce a výstavní ranou o břevno vyrovnal - 4:4. Aby toho nebylo málo, tak za dalších pár vteřin vyslal na naši branku další střílenou příhrávku rozehrávač Klouboučků, Michal nepohlídal útočníka a ten nelehký míč zvládl poklidit a otočit tak výsledek - 5:4. Vyrovnat mohl ihned Skunk, ale jeho rána olízla jen břevno. Ve 28. minutě vyhodil domácí gólman dlouhý míč, ten lízl hlavou útočník, ale Jindra reflexivním zákrokem vyrazil na roh. Ve 30. minutě utekl kapitán Plachta po levé straně, ale křižnou ranou jen těsně minul. Ve 33. minutě jsme se snažili zakombinovat, Gheda však ztratil míč na půlce a osamocený útočník domácích nedal Jindrovi lobem šanci - 6:4. Přešli jsme do power-play, ale rychle jsme ztratili míč a dlouhou přihrávku si smolně srazil do vlastní sítě Gheda - 7:4. Ve 36. minutě šli opět dva útočníci domácích na Plachtu, ten první ranu ještě vyrazil, ale pro dobíhajícího útočníka nebyl problém doklepnout a zapečetit tak svůj hattrick - 8:4. V téže minutě kopal 10-ti metrový kop Skunk, ale gólman domácích jej vychytal. Ve 37. minutě přihrál vlevo Skunk Plachtovi, ten se prodral přes obránce a z úhlu obhodil i branákáře - 8:5. Zní to neuvěřitelně, ale byl to Plachtův premiérový gól v této sezóně. Další premiéru si odbyl i Chozé, který sice naskočil jen na poslední 3 minuty, ale mohl tak alespoň částečně přičichnout k diviznímu futsalu. Minutu před koncem ještě pronikal přes dva obránce Skunk, ale jeho následnou ránu vyrazil gólman Kloboučků na roh. Sumasumárum: V sestavě, ve které jsme dnes do Vyškova dojeli jsme toho s výborným soupeřem ani moc neočekávali. Úvodní dějství nám ale vycházelo skoro na jedničku. Šli jsme rychle do vedení a nakonec jsme odskočili domácím až na rozdíl 3 branek. Škoda jen, že jsme lacině nechali Kloboučky do poločasu korigovat. Ve druhé půli již ale existoval jediný tým a to byl ten domácí. Bohužel s jedním hráčem na střídání rychle docházely síly a Kloboučky po zásluze utkání postupně otočily a rozhodly. Přesto bych chtěl svým hráčům poděkovat za odhodlání a odehrání v rámci svých maximálních možností. Domácím tak gratuluji k vítězství a vůbec k výborné sezóně, ve které podávali vyrovnaně vělmi kvalitní výkony. MaŠ čtěte více

San Marino A - Žabinští Vlci Brno 2:5 (0:1)

Naše branky: Tomáš Zdražil (Lukáš Panovský) 1:2, Jan Mašek (Lukáš Panovský) 2:4 Sestava: Jindřich Borkovec - Lukáš Panovský, Tomáš Zdražil, Jan Mašek - Jaroslav Šnédar, Tomáš Marvan, Jan Kouřil ŽK: Tomáš Marvan, Tomáš Zdražil, Jaroslav Šnédar Ve středu, 21. 3. 2018 od 18,30 hod., jsme na domácí palubovce nastoupili k finule Brněnského poháru. Soupeřem nám byl skvělý druholigový tým - Žabiňští Vlci. Prognózy těsně před utkáním nebyly vůbec dobré. Nastupovali jsme pouze v 5 hráči do pole a hned bez několika základních kamenů. Ve 2. minutě pálil Pap, ale výborný hostující brankář míč vytěsnil do bezpečí, stejně tak skončilo Jarovo zakončení těsně před gólmanem. V 6. minutě nahodil brankář Vlků dlouhý míč a nabíhající útočník soupeře hlavou těsně minul. O dvě minuty později pádil na Jindru osamocený útočník soupeře, ale náš gólman nadvakrát dělovku zlikvidoval. Ve 12. minutě využili hosté našeho špatného postavení při rohu a sběhnuvší útočník mezi nohama bezmocného Jindry otevřel skóre - 0:1. V 16. minutě se ocitl Simčuk sám před gólmanem, ale neprostřelil jej. Těsně před koncem prvního dějství musel ještě při dvou velkých příležitostech Vlků zasahovat Jindra a vždy super zákrokem držel naše barvy. Ve 22. minutě uvolnil po brejku Simčuk Marva, ale ten v nájezdu na gólmana nevyzrál. O minutu později jsme šli ve 3 na 2, Jara přihrával na zadní Papovi, míč zblokoval obránce a Pap hlavou pouze trefil tyč, velká škoda. Ve 24. minutě musel zasahovat proti dělovce z trestného kopu Jindra a byl úspěšný. Ve 27. minutě obdržel míč na hrušce důrazný útočník Vlků, obtočil se okolo Marva a přízemní ranou k tyči zvyšoval vedení hostí - 0:2. Ve 29. minutě kopal trestný kop Pap, ale nadvakrát míč za záda hostujícího brankáře neprocpal, v téže minutě spálil další velkou šanci Marv. Ve 30. minutě se dobře uvolnil opět Marv, ale byl znovu vychytán "spidermanem" Vlků. Ve 31. minutě zahrával Pap trestný kop zprava, přihrál pod sebe Simčukovi a ten ranou od břevna korigoval - 1:2. O minutu později mohl po 6. faulu a 10-metrovém kopu vyrovnat Marv, ale gólman Vlků jej vychytal. Stejně tak dopadl stejný hráč při dalším nájezdu. Z protiútoku zakončovali hosté těsně mimo. Ve 34. minutě šli Vlci do brejku, vracející se Janoch sice jejich akci přerušil, ale míč se nešťastně poklidil k levé tyči bezmocného Jindry - 1:3. Za pár vteřin nás soupeř přečíslil znovu a do prázdné branky rozhodl utkání - 1:4. Přešli jsme ihned k power-play a Pap pálil do tyče, další jeho ránu z prázdné branky vykopl obránce. Ve 36. minutě po kontru zakončoval soupeř, ale trefil jen boční síť. K dalšímu 10-metrového kopu se postavil Pap, ale i on byl brankářem vychytán. Stejně tak skončila Simčukova dělová tečováná rána. Ve 38. minutě zahrával již třetí "desítku" tentokráte Gheda, ale minul. Poté šli Vlci sami na prázdnou branku, ale nastřelili jen pravou tyč. Ve 39. minutě nejdříve nastřelil míč Pap z leva míč na Ghedu a ten patou korigoval - 2:4, aby na to soupeř do prázdné branky zapečetil dnešní utkání - 2:5. Sumasumárum: Bohužel jsme se dnes opět sotva poskládali, už aby bylo po sezóně. Šest bojovníků však odehrálo celé utkání s hlavou nahoře a nechalo na palubovce vše, za což již patří velké díky. První půle byla poklidnější a my měli více příležitostí. Byl to však soupeř, který se ujal vedení. Ve druhé půli jsme další své šance nedokázali proměnit a Vlci definitivně udeřili a utrhli pohár ve svým prospěch. MaŠ čtěte více

San Marino A - Toka 5:3 (0:1)

Naše branky: Lukáš Panovský (Martin Mašek) 1:3, Lukáš Panovský 2:3, Jaroslav Šnédar (Tomáš Zdražil) 3:3, 36. Tomáš Zdražil (Lukáš Panovský) 4:3, Tomáš Marvan 5:3 Sestava: Jindřich Borkovec - Jan Mašek, Martin Plachký, Tomáš Zdražil, Lukáš Panovský - Martin Mašek, Jaroslav Šnédar, Tomáš Marvan ŽK: Martin Plachký V neděli, 18. 3. 2018 od 20,00 hod., jsme odehráli odložené utkání se silným soupeřem, brněnskou Tokou. Hosté nás na podzim na jejich palubovce přestříleli 9:5, proto jsme jim měli co vracet. Od prvních minut začala vyrovnaná partie, ve které ale přeci jen více zlobila Toka. Ve 3. minutě upalovali do brejku hosté, ale její hráč sám před Jindrou minul, stejně jako Marv po vybojovaném míči a přihrávce od Ghedy. Ve 4. minutě vypálil hostující hráč téměř z půlky a trefil spojnici, o minutu později jsme šli ve 3 na 2, ztratili jsme míč a Jindra famózně vychytal dělovku z bezprostřední blízkosti. V 6. minutě našel Pap na hrušce Marva, ten mu vrátil proti noze, ale gólman hostí dělovku prvního jmenovaného vytáhl na roh. V 8. minutě šli hosté do dalšího brejku, ve kterém orazítkovali pravou tyč. Na druhé straně o minutu později obral o míč Marv obránce, ale bodlem přestřelil. V 10. minutě zahrávala Toka roh, Mařa propadl při bránění a útočník soupeře patou otevřel skóre - 0:1. V 11. minutě pálil z dobré pozice těsně mimo Marv. V 15. minutě sklepl dlouhý míč hostující hráč na spoluhráče a ten ranou olízl břevno. V 16. minutě ztratil míč Gheda a Toka šla ve 2 na 1, ale Jindra super zákrokem zabránil další brance. Poté nastřelili hosté z autu pravou tyč. V posledních dvou minutách měl soupeř další dvě obrovské příležitosti, ale první tečovanou ránu lapil skvěle Jindra, druhou pak vytěsnil na roh. Úvod druhé půle začal podobně, jako skončila ta první. Ihned v první minutě vyrazil ránu z úhlu skvělý Jindra do bezpečí. Ve 25. minutě pálil Plachta a s tečí obránce razítkoval pravou tyč. Gólman ihned nakopl dlouhý míč, který za Plachtou zpracoval rychlý útočník a přeloboval Jindru - 0:2. Za pár vteřin šla Toka do dalšího kontru, jejich hráč si vyvedl míč na střed a ranou k levé tyči zvyšoval jejich vedení - 0:3. O minutu později přihrál pod sebe Mařa na Papa, ale brankář jeho dělovku srazil na roh. Ve 27. minutě rozehrál Mařa aut na Papa a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:3. V téže minutě ještě vyboval míč na obráci Pap, ale gólman jej vychytal, stejně jako za pár okamžiků Mařu. Ve 28. minutě zahrával trestný kop Pap a za pomocí teče obránce trhal sítě - 2:3. Za minutu mohlo být zle, Simčuk přihrál na Jindru v tísni malou domů, následovali 3 rány soupeře a 3 skvělé zákroky našeho brankáře. Ve 29. minutě podržel míč vepředu Marv, přihrál do dobré pozice Simčukovi, ale ten těsně minul odkrytou svatyni hostí. Za chvíli si narazil parádně Marv opět se Simčukem, ale první jmenovaný následně loboval brankáře, avšak jen těsně minul cíl. Ve 31. minutě byl v další obrovské příležitosti Marv, ale opět těsně minul. Ve 34. minutě rozehrál Simčuk aut zprava a Jara se opřel do míče a obstřelil vše včetně gólmana - 3:3. Ve stejné minutě Jindra nakopl dlouhý míč, Marv prodloužil hlavou na Jaru a ten z otočky a voleje napálil míč do pravé tyče. Ve 35. minutě zase zahrozili hosté, z úhlu se dostal do zakončení jejich útočník, ale kličku mu Jindra přečetl. Toka hrála již od 30. minuty s pěti fauly a ve 37. minutě byl faulován Simčuk. K 10-metrovému kopu se postavil Pap, gólman jeho pokus vyrazil, ale Simčuk pohotově doklepl - 4:3. Hosté ihned přešli do power-play a po skrumáži se míč dostal na šestku k brankáři, jenž z dobré pozice přestřelil. O minutu později byl pro změnu faulován Jara a tentokráte prodlouženou penaltu nekompromisní ranou k levé tyči proměnil Marv - 5:3. Zbytek utkání jsme již dohráli s přehledem. Sumasumárum: V první půli sice byla hra poměrně vyrovnaná, ale Toka byla výrazně nebezpečnější a mohla jít do kabin i s vícebrankovým vedením. Ve druhé půli jsme sice začali být aktivnějšími, ale byl to právě náš dnešní soupeř, který nás z brejků dvakrát potrestal. Poté jsme se semkli a rychle se dostali na dostřel jedíného gólu a ve druhé části druhého dějství jsme nakonec utrhli vítězství na naši stranu. MaŠ čtěte více

San Marino A - Kalábek 8:9 (2:5)

Naše branky: Michael Malásek (Tomáš Marvan) 1:5, Tomáš Marvan (Jaroslav Šnédar) 2:5, Martin Mašek (Jan Mašek) 3:5, Jan Mašek (Jaroslav Šnédar) 4:5, Michael Malásek (Jan Mašek) 5:6, Lukáš Panovský (Martin Mašek) 6:6, Lukáš Panovský (Jan Mašek) 7:9, Jaroslav Šnédar (Tomáš Marvan) Sestava: Jindřich Borkovec - Martin Plachký, Lukáš Panovský, Michael Malásek - Tomáš Marvan, Jaroslav Šnédar, Jan Mašek, Martin Mašek Narocny vikend si naordinovali hraci San Marina, kdy v patek 16.3.2018 nas cekalo 21 kolo DIVIZE E a v nedeli dohrávka s Tokou. Ale zpet k patečnímu spilu: Mistrovsky kalabek prijel do naší domaci haly s jedinym cilem, ukoncit naši 5ti zapasovou snuru bez porazky a pomyslet na obhajobu Mistovskeho titulu. A zacatek jim vysel vic nez dokonale. Hned v druhé minute hodil hostující golman Sara míč na cekajícího M.Kalinu, ktery byl natolik durazny, ze balon skoncil spolecne s Jindou  v nasi brance 0:1. Druhe golove akci Kalabku předcházela tvrda strela kapitana Luksise Harise, kterou Jindra bravurne vyrazil vedle sve prave tycky. Po následném rohovem kopu se bleskurychle přispěchal Vanja Logara se svoji placirkou a mic bezpecne poklidil k blizsi tyci za Jindrovi zada 0:2, V seste minute prosel Kalina hned přes 2 sanmarinske zadaky, servíroval volnemu Logarovi a ten se opet nemýlil - 0:3. V tu chvili se nad SanMarinem zacali stahovat mraky a pivo místních fanousku zacalo poradne horknout. No a nez bys řekl švec, (čti Kalina) bylo ještě hur. 0:4 svitilo na svetelne tabuly hned po tom, co Kalina zachytil Jindrův výhoz a okamžitě mu míč vrátil do branky. Minuta 13tá pohádka stále stejná, Kalina prochází přes tři naše hráče a přesně umistuje k tyčče 0:5. Všechny ostatní tymy uz by souboj vzdaly, ale SAN Marino ne! Stalou duraznosti a snazivosti se pomer strel na branku zacal pomalicku obracet a Kalabek prestal byt tak nebezpecny dopredu a zacal se postupne soustřeďovat na stále castejsi utocne invaze nás, jakožto domácích. Desivych 0:5 nás vedlo víc a víc kupredu a tak nejprve v 19 minute palil od ,,modre,, M. Malasek a o par vterin pozdeji se opet ten stejny hrac uvolnil po lajne a poslal nechytatelnou strelu 1:5!  Ve 20 minute vymyslel skvelou akci Marv, když rychle posila mic doprava na Jaru a ten křesá polocasovou nadeji 2:5.  V druhé puli vsichni cekali, ze hodime kalabku mic, at si s nim zase dela co chce, ale bohužel/bohudík to se nestalo. Během dvou minut náš bily balet dokazal snizit z 2:5 na 4:5.  O tento obrat se zaslouzili bratri Gheda na Mařa 3:5 a na dulezitych 4:5 dorazel ve výskoku dobihajici Gheda. Mezi 21 a 22 minutou probehlo také dost dlouha  pauza kvuli oboustranym hadkam smerem k rohodcim. Hracum Kalabku najednou zacalo vadit, ze když se ve velke rychlosti tlaci na naseho golmana, tak je v zadech picha Jindrovo koleno… Aby ne, když naseho brankare ve vzduchu několikrát hraci slozili na zem a rozhodci jedine na co se zmohl, bylo ukazat na pul a uznat gol. Rozhodcim bohužel v tom zapase ujizdel vlak snad v kazde situaci a kdyby častěji piskali do pistalky, urcite by si poslechli o několik nadavek mene a hra by nemusela byt chvilemi tak ostra. Ale jdeme dal, ve 22.minute Kalina dostava milimetrovy balon od svého brankre a z otocky zvysuje pod brevno 4:6. Psala se 23. minuta kdy stále velice durazny tym San Marina nevzdava svoji dnesni roli out-sidera. Gheda vymysli chytrou kriznou nahravku na zadni a Misa Malasek strili dnes svuj prvni, ale dulezity gol na 5:6. V tuto San Marino drzi hosty na jejich polovine a smrticimi udery proveruje jejich obranu, tento blok protiutoku zavrsil kapitan Pap, který strelou od ,,modre,, srovnal skore na tezko uveritelnych 6:6. Minuta 30. Kalina si podržel na zádech Mařu a snad patou poslal laxne vypadající mic za bezmocného Jindry 6:7. V minute 36. Kalina několikrát zakombinoval s duem Nemcu a pote se vydal na výlet na naší polovinu, odkud si odnesl další gol pro Kalabek 6:8. Poslední golova akce soupere v dnešním utkani prisla od nejmladšího z hosti. Hodžidiš dostal dlouhý balón za obranu, kam se rozhodl vybehnout i nas Jindra, bohužel byl u mice pozdeji, takze trefit odkrytou branku nebylo pro hosty problem 6:9. Vsichni v hale si mysleli, ze v poslednich ctyrech minutach uz se zapas jen ,,dohraje,, ale nebyl to tak. Dve minuty před koncem poslal Plachta mic na Ghedu, ten se učebnicovou Zidanovkou obmotal kolem dvou obrancu a přes hledici obranu daval pod sebe na Papa, který rychlou strelou nabidl napínavý závěr 7:9. V poslední minute vyvezl mic Marv a po rychlem prekonani obrany naservíroval Jarovi, který snížil na 8:9. Poslední akci utkani byl faul hned u svatyne hostu dvacet sekund před zaverenym hvizdem, kdy k primemu kopu se postavil Pap a vystrelil. Jeho strela se projela po brankove care a po 2 odrazech od tycky ho souper odkopl do bezpeci. Vic se toho uz dnes nestalo. Samasumarum Ano, Kalabek prijel jako favorit utkani. To se jim dobře podarilo odprezentovat rozdilem pěti branek. Pak ale San Marino zabralo a dokazalo, ze i v Tisnove umime potrapit kde koho. Vysledkem utkani bylo divacky hezkých 17 golu a napinave sceny behem celeho patecniho vecera. Mates čtěte více

SK Amor Lazor Vyškov B - San Marino A 3:7 (2:1)

Naše branky: Panovský (Mašek J.) 0:1, Panovský (Kouřil) 2:2, Mašek M. (Zdražil) 2:3, Zdražil (Mašek M.) 2:4, Šnédar (Kouřil) 2:5, Panovský 2:6, Šnédar (Zdražil) 3:7.  Sestava: Josef Chrápavý - Tomáš Zdražil, Michael Malásek, Martin Mašek- Lukáš Panovský, Jaroslav Šnédar, Jan Kouřil, Jan Mašek ŽK: Mašek Jan, Zdražil Tomáš V sobotu, 10. 3. 2018 náš čekal důležitý souboj ve Vyškově s béčkem Amoru. Odjet s námi bohužel nemohli O. Halas, T. Marvan ani M. Plachký. Hodinu pred zapasem jsme ale sestevu nejak vymysleli, takze hura do aut a jedem. Začátek nám vyšel, hned v první minutě jsme domácím sebrali balón a rozjeli divácky pohledný kolotoč. Ve třetí minutě dostal dobrý balón doleva Gheda, hned ho poslal proti noze kapitánovi Papovi, který nedal místnímu gólanovi šanci 1:0. Ješte do 10. minuty nás bylo všude plno a vyškovská obrana mělo práce nad hlavu, at uz ze skveleho kontru od M.Maláska na Janocha, několika střel Simčuka nebo dvojtou dorážku Ghedy. V 11. minute domaci zahravali zleva roh, kdyz nejmensi a nejrychlejsi hrac s cislem 16 (Novák) se naprahl a prostrelil vse co mu stalo v ceste. 1:1 .Od té chvíle se hra trosku uklidnila a najednou se hrálo na obě strany. V 19. minute, kdy na svetelne tabuly svitilo stale 1:1  a na nastrele tycky to bylo taky 1:1  vystrelil šůter Simčuk takovou petelici, že se balon od břevna odrazil az k domacimu utocnikovi, ktery dlouho klickou prekonal bezmocneho PEPEho, mistni rychlonozka se tak radoval z obratu na 2:1. Zacatek druhe pule byl jeste ve znameni domacich futsalek a naseho brankare PEPE. Jak ale minuty pribyvaly, pujcovali jsme si míč od domacich cim dal casteji. Jedna nase akce stridala druhou, ale za brankare ne a ne mic dostat. A pak to prislo! 30 minuta, Janoch hleda ve vapne patou svému kapitána Papa, který si balon bere na svuj nárt a nedava golmanovi nejmenjsi sanci 2:2 . Ve 31. minute se deje velmi podobna akce - Simčuk si skvele podržel na zádech obrance a nasledne posila vlevo  na také dobře hrajícího Mařu, ktery placirkou obmotava mic kolem golama. 2:3! Domací jakoby odpadli fyzicky, protoze jinak si to nikdo v hale nedokazal vysvetlit a to SAN MARINO pokracuje dal.  Ve 34. minute zase pro zmenu Simčuk hazenkarsky tancuje kolem desitky, kdyz najednou poslal takove bodlo, ze to mistni nepobrali a pripsali nam za to gol na 2:4. V 34. minute dostavaji domací dalsi branku od dnes VELICE dobre hrajiciho J. Snedara, 2:5 kteremu z lajny prihral Janoch. Ve 36. minute zvysuje svoji silnou levou nohou kapitan Pap na 2:6. Chvilku nasi nepozornosti ale vyuzivaji domaci Amor k brejku a prostreleni dvou obrancu i PePeho na 3:6. Zaverecnou tecku v utkani jsme ale prece jen vytvorili my, kdyz minutu pred koncem projel Simčuk svym solem az k soperi, zvedl hlavu a poslal pod sebe na J.Snedara, ktery se nemýlil a zvysil na konecnych 3:7.   Sumasumarum: Prvni polovina polocasu ukazala kvalitni futsal na obou stranach, kdy jsme meli spoustu sanci, ale promenili jen jednu. Toho domaci vyuzili a v druhe casti prvniho polocasu zapas otocili a zaslouzene prvni puli vyhrali. Druhy polocas byl z pocatku opatrny, ale jen do 30minuty, kdy jsme stihli dat 4 goly behem 4minut a rozbrali tak Vyškováky na prvnočinitele.  Dnesni utkani bylo pro oko divaka velice zajimave a pro nas tym bodove velmi dulezite. Pristi vikend nas ceka dvojzapas doma v Tisnove. Nejdrive v patek ve 20.00  s mistrovskym Kalabkem a v nedeli ve stejny cas s nemene kvalitni Tokou. Mates čtěte více

Mates | 20.4.2018
neděle 22.4.2018 9:00 - Brno - Srbská - Štajny, Míša, Kuba, Janoch, Chozé, PetrM
MaŠ | 30.9.2017
Středa, 18.10. Tisnov - Peťas, Mara, Misha +2
MaŠ | 24.9.2017
neděle 24.9.2017 20:00 - Tišnov - hala SSK - Pepe, Plachta, Simčuk, Gheda, Jara, Marv, Skunk, Michal, Pap