SAN MARINO futsalový klub

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.ASM Dolní Loučky11803 60: 4424 ( 12)
2.Helas Brno B11722 60: 3823 ( 5)
3.Kalábek Brno11533 61: 5018 ( 3)
4.Arsenal Brno10604 49: 4618 ( 3)
5.FFT Vinohrady Brno10523 40: 3017 ( -1)
6.Sokol Repromeda Jehnice11515 38: 3816 ( -2)
7.Technika Brno11515 45: 5016 ( 1)
8.Pramen Havlíčkův Brod11434 39: 3015 ( -3)
9.TJ Agrotec Hustopeče11335 50: 5012 ( -3)
10.Brikety-pelety Vyškov10316 51: 6810 ( -8)
11.TJ Sokol Troubsko10307 54: 869 ( -3)
12.Panama Boys Brno11128 36: 535 (-13)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1002Sokol Repromeda JehniceASM Dolní Loučky6:3 (0:3)20
Branky: Marinč Lukáš 2, Švantner Jakub 2, Axman Petr, Jiříček Michal - Panovský Lukáš, Šnédar Jaroslav, Skoumal Lukáš; Rozhodčí: Luu David (8.3), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Král Tomáš - Zdražil Tomáš
O1A1004FFT Vinohrady BrnoPramen Havlíčkův Brod2:5 (2:1)5
Rozhodčí: Rohrer Libor (8.5), Kincl Miroslav (8.5); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Sedlák Tomáš, Valík Petr, Koutný Roman - Fikar Daniel; ČK: 0 - Peřina Ladislav
O1A1101Arsenal BrnoTechnika Brno6:5 (1:4)10
Branky: Michalec Zdeněk 2, Chalupský Jiří, Táborský Petr, Cvingráf Patrik, Varga David - Toman Jiří 3, Hudeček Jaromír 2; ŽK: 0 - Slezák Jiří
O1A1102Brikety-pelety VyškovPanama Boys Brno8:6 (4:2)10
Branky: Kolečkář Jaroslav 4, Doležel Jan 2, Můčka Jakub, vlastní - Studený Petr 2, Mach Zdeněk, Studený Jiří, Šíma Jiří, Moučka Petr; Rozhodčí: Horváth Antonín (8.3), Jünger Erik (8.3); Delegát: Šišma Ondřej; ŽK: Urbánek Martin - Šíma Jiří, Moučka Petr, Mach Zdeněk, Lejska Josef
O1A1105ASM Dolní LoučkyTJ Agrotec Hustopeče3:2 (0:2)35
Branky: Zdražil Tomáš, Šnédar Jaroslav, Mašek Jiří - Havelka Petr, Popp Thomas; ŽK: 0 - Havelka Petr, Stehlík Marek
O1A1103Pramen Havlíčkův BrodHelas Brno B3:3 (2:1)30
Branky: Plichta Antonín 2, Votoupal Michal - Lidmila Patrik 2, Šimeček Jan; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Vala Michal (8.4); Delegát: Kratochvíl Stanislav; ŽK: Plichta Antonín - Kamenský Vojtěch; ČK: 0 - Juříček Tomáš
O1A1106Kalábek BrnoSokol Repromeda Jehnice9:5 (4:1)16
Branky: Kalina Martin 4, Hodžić Dino 2, Lukšija Haris, Sára Zdeněk, Němec Martin - Švantner Jakub 2, Marek Ondřej, Král Matouš, Drápal Marek; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.1), Pozidis Charalambos (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Jašek Marek - Jičinský Bartoloměj, Marinč Lukáš; ČK: 0 - Marinč Lukáš

Zprávy pro tým

MaŠ | 14.8.2018
Ahoj, letní příprava začíná od příštího pondělí, 20. 8. 2018 a bude pravidelně každé pondělí, středa vždy od 20, 30 hod. Sraz v hale SSK nejpozději 15 minut před začátkem tréninku.
Tréninky budou po novu vedeny pod vedením nového trenéra.
V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím kontaktujte.

První trénink ve středu, 22. 8. bude v Bohunicích ve stejný čas, pak už dohodnutý režim.

MaŠ
Mates | 20.4.2018
neděle 22.4.2018 9:00 - Brno - Srbská - Štajny, Míša, Kuba, Janoch, Chozé, PetrM
MaŠ | 30.9.2017
Středa, 18.10. Tisnov - Peťas, Mara, Misha +2

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Pavel Caudr
Obec Dolní Loučky
David Králík

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
AJiří Mašek149 gólů

Kalendář

prosinec 2019
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Oblíbené odkazy