SAN MARINO futsalový klub

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.ASM Dolní Loučky B211515117: 8046 ( 13)
2.Helas Brno B211344104: 7043 ( 13)
3.FFT Vinohrady Brno211137 85: 6736 ( 6)
4.Arsenal Brno211209124:10836 ( 3)
5.Pramen Havlíčkův Brod211047 98: 6234 ( 1)
6.Kalábek Brno21966109: 9333 ( 0)
7.TJ Agrotec Hustopeče21957107: 9432 ( 2)
8.Technika Brno217311 89: 9524 ( -6)
9.Sokol Repromeda Jehnice217113 65: 9622 ( -8)
10.Brikety-pelety Vyškov216312117:13921 (-12)
11.Panama Boys Brno213711 66: 9016 (-14)
12.TJ Sokol Troubsko215115105:19216 (-17)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2105Brikety-pelety VyškovHelas Brno B6:3 (5:2)30
Branky: Pánek Jan 2, Rogožan Lukáš 2, Portík Tomáš, Jakeš Martin - Lerch Stanislav, Kabeláč Michal, Šimeček Jan
O1A2106Arsenal BrnoPanama Boys Brno7:3 (3:1)20
Branky: Táborský Petr 3, Cvingráf Patrik 2, Krejčí Michal, Varga David - Moučka Petr 2, Šíma Jiří; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Machala Karel (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: 0 - Šíma Jiří
O1A2101Kalábek BrnoTechnika Brno6:4 (4:2)25
Branky: Kalina Martin 4, Hanus Jakub 2 - Kloss David 2, Hudeček Jaromír, Vlk Martin; Rozhodčí: Kincl Miroslav (8.1), Vala Zdeněk (8.2); Delegát: Bednář Kamil
O1A2102ASM Dolní Loučky BSokol Repromeda Jehnice6:1 (2:1)37
Branky: Ryšavý Vlastimil 4, Malásek Michael, Krejčíř Tomáš - Král Tomáš; ŽK: 0 - Drápal Marek
O1A2103TJ Sokol TroubskoTJ Agrotec Hustopeče8:9 (4:4)17
Branky: Koláčný Jiří 4, Němeček Milan 2, Korol Yaroslav 2 - Havelka Petr 3, Čapka Adam 2, Popp Thomas 2, Očenášek Zdeněk, Nasadil Patrik; ŽK: Korol Yaroslav- 0
O1A2104Pramen Havlíčkův BrodFFT Vinohrady Brno4:1 (0:0)30
Branky: Plichta Antonín 2, Pabousek Jiří, Fikar Daniel - Maruš Pavel

Zprávy pro tým

MaŠ | 14.8.2018
Ahoj, letní příprava začíná od příštího pondělí, 20. 8. 2018 a bude pravidelně každé pondělí, středa vždy od 20, 30 hod. Sraz v hale SSK nejpozději 15 minut před začátkem tréninku.
Tréninky budou po novu vedeny pod vedením nového trenéra.
V případě jakýchkoliv dotazů mne prosím kontaktujte.

První trénink ve středu, 22. 8. bude v Bohunicích ve stejný čas, pak už dohodnutý režim.

MaŠ
Mates | 20.4.2018
neděle 22.4.2018 9:00 - Brno - Srbská - Štajny, Míša, Kuba, Janoch, Chozé, PetrM
MaŠ | 30.9.2017
Středa, 18.10. Tisnov - Peťas, Mara, Misha +2

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Pavel Caudr
Obec Dolní Loučky
David Králík

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
AJiří Mašek149 gólů

Kalendář

srpen 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Oblíbené odkazy