San Marino A - Gladiators 2:2 (1:0)

Brno Open - sobota 26.1.2013 - Brno - Rybnická

Článek

26.1.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Kryštof Večeřa) 1:0, Kryštof Večeřa (Michal Kroupa) 2:2 Sestava: Ondřej Borkovec - Michal Kroupa, Václav Burian, Martin Plachký, Václav Seyfert - Martin Mašek, Kryštof Večeřa, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter ŽK: Kryštof Večeřa V sobotu, 26. 1. 2013 od 12,00 hod., jsme sehráli poslední utkání základní skupiny A zimní ligy KAJOTbet OPEN s týmem našich známých kamarádů - týmem Gladiators. Jednalo se o přímý souboj o druhé místo ve skupině. My museli vyhrát, Glads díky lepšímu skóre stačila remíza. V úvodu jsme byli mírně lepším týmem a vytvářeli jsme si menší příležitosti, bohužel bez vážnějšího ohrožení. Při našem rohu si Mařa vyměnil míč s Krištofinhem. První jmenovaný potáhl míč do středu ?mezi kruhy? a levačkou prostřelil překvapeného gólmana - 1:0. Soupeř si začal vytvářet šance, které naštěstí úspěšně likvidoval náš skvěle chytající Onóš. Ve druhém dějství se naše chyby v obraně kupily a Glads měli stále více příležitostí. My jsme však z brejku mohli skóre navýšit, ale Plachta sám před gólmanem zaváhal a pouze jej nastřelil. Soupeř toho využil a zanedlouho srovnal po naší chybě na - 1:1. Za několik minut to bylo opět po Mařově chybě v obraně už - 1:2. 3 minuty před koncem ve středu hřiště nahrál Míša míč Krištofinhovi a ten ranou z dálky do šibenice srovnal na - 2:2. Pokusili jsme se v závěru ještě o powerplay, jenže neúspěšně. Utkání tak skončilo pouze remízou - 2:2. V základní skupině tedy končíme na 3. místě a do zítřka si musíme počkat na naše soupeře pro osmifinálovou skupinu, která se bude hrát v neděli, 10. 2. 2013 - dopoledne. Velké díky patří našemu brankáři Onóšovi, jenž v obou zápasech podržel náš tým a svými zákroky udivoval nejen soupeře, ale i nás. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!! Mařa Tabulka skupiny A: 1. PP Security 8 8 0 0 36:9 24 2. Gladiators 8 5 2 1 27:10 17 3. San Marino 8 5 2 1 23:14 17 4. Svážná 8 4 0 4 21:22 12 5. Arménská 8 3 2 3 14:20 11 6. Anitals 8 3 1 4 14:14 10 7. Madrid 8 1 2 5 14:26 5 8. Tempo 8 1 2 5 19:23 5 9. Restart 8 0 1 7 6:37 1